Radyo Megasite Ankara 101.1


Radyo Megasite Ankara ilimizden 101.1 FM frekansından yayın yapan bir radyo istasyonudur.

RADYO MEGASİTE KÜNYESİ:
"Türkiye’nin can damarı" sloganıyla 7 gün 24 saat kesintisiz yayın yapan Radyo Megasite  kurulduğu günden bu yana  güçlü  , dinamik  ve profesyonel  yayıncı kadrosu ile  zirvede kalmayı başarıyor hedef kitlesinin beğenilerine ve isteklerine her zaman büyük önem veren Megasite'nin temel misyonu 20 yıldır hiç değişmemiştir. "Radyoculuk sektörünün kalkınmasına ve güçlenmesine ışık tutarak insan ruhundaki müziği doğru, akıcı, sanatsal ve seviyeli bir şekilde dinleyicilerine sunarak yayın yapmak".
Türkiye'de özel radyolara örnek ve rehber olma bakımından  sektörün mihenk taşı olarak kabul edilen Radyo Megasite Ankara ve çevresine 10 KW'lık ve 5 KW'lık da yedek vericisi , yüksek ses kalitesiyle yayın yaparak  dinleyicilerine doyumsuz bir müzik ziyafeti yaşatıyor.
Dikkat çeken bir diğer önemli hususta şu ; Radyo Megasite İstanbul'da ki medya ajansları tarafından en çok merak edilen radyodur. Çünkü yapılan araştırmalarda en çok dinlenen yerel radyolar arasında boy gösteriyor.
Radyo Megasite'yi 20 yıldır yalnız bırakmayan ve özellikle arabesk müzik tutkunu olan kemikleşmiş dinleyici kitlesi 101.1 frekansında buluşmaktadır.
Birlikte nice başarılı yayınlara…
Share on Google Plus

About Antensiz TV