Kumandalı RGB Şerit Led

RGB Şerit Led; üç renk kullanarak 7 farklı rengi size dönüşümlü ya da sabit olarak sunabilen, led kontrol devreli (Led Controller)   ve kumandalı bir üründür.
Bu ürünün led kontrol devreli (Led Controller), adaptörden almış olduğu elektriği kumanda yardımı ile şerit lede gönderir. Ledler kumandadan aldığı sinyal ile kırmızı, yeşil ve mavi renkleri açık ve kısık renkleri birbirine karıştırarak farklı renkleri size sunar.
Arzu ederseniz programlayarak kısılarak ve açılarak yanmasını, farklı renklere dönüşmesini, flaş yaparak yanıp sönmesini sağlayabilirsiniz.
RGB Led; Red (kırmızı), Green (yeşil), Blue (mavi) renklerin baş harflerinin kısaltmasını ifade etmektedir. Bu da bu üç rengi kullanarak farklı renkleri elde etmenizi sağlamaktadır. Bu ışıkların verilen değer ölçüsünde kısık ve açık olması sizin göreceğiniz rengi size sağlar.
RGB Led minimum 5 metre, maksimum 10 Metreye kadar tek adaptör ile kullanılabilir. 5 Metre şerit led için 12 V 2 Amper adaptör yeterli olacaktır fakat boyu uzadıkça gerek duyacağı enerji miktarı artacaktır. Bu durumda daha güçlü adaptör ile beslenmesi gerekmektedir.
5 Metreden daha uzun kullanım için satın almadan önce mutlaka satıcınızdan bilgi alınız.
Rgb Şerit Led Nerden Satın Alabilirim?
Uygun fiyata, ücretsiz kargo fırsatıyla rgb şerit led satın alabileceğiniz linkler aşağıdadır.
5 Metre RGB Şerit Led 
Rgb Şerit Led Sipariş Hattı: 0850 304 1435
-----------------------------------------------------------------------------------------
 Ucuz Rgb Şerit LedÜrünü N11 ücretsiz kargo fırsatıyla satın almak için resme tıklayınız. N11 de kredi kartı puanlarınızı kullanabilirsiniz. İstediğiniz ürünü kredi kartı ile taksitli satın alabilir. N11 den kupon yakalayıp extra indirimlerden faydalanabilirsiniz.


Share on Google Plus

About Anadolu Book