Led Tabelanın İşyeri İçin Önemi

Reklam ürünleri arasında günümüzde en çok tercih edilen led tabela (kayan yazı) düşük enerji sarfiyatı, modüler olması açısından daha az yer kaplayarak aynı işi yapması, istediğiniz zaman tabela da yazan yazıları düzenleyerek güncellenebilmesi açısından oldukça fazla avantaj sunmaktadır.
Led tabelaların tercih edilmesinin en büyük sebebi 180 derece açı ile reklamınızın çok farklı açılardan ve uzaklıklardan görüntülenebilmesidir. Milisaniyelik tepkilerle animasyonlar yapması. İstediğiniz süre istediğiniz yazıyı istediğiniz şekilde göstermesi de çabası. Siz isteyin yansın. Siz isteyin kapansın.
Led tabela iş yerinizin açık olduğu saatlerde, sizin ikinci bir kolunuz gibi yerinizi tarif edecek, kampanyalarınızı duyuracak, iş yerinizin konumunu çok rahat bir şekilde müşterinize belirtecektir.
En doğru şekilde programlamayla, uzun yıllar boyunca küçük bir bakım zahmetiyle size emek verecektir.
Tabelada ne yazmasını istediğinize karar verin. Yazı boyutu ve animasyonlarını ayarlayın. Sadece 3 saniye içinde tabelanıza yükleyin. Ve istediğiniz zaman kolayca yeniden programlayın.
Led tabela avantajı, yaptırabileceğiniz diğer tabelalara büyük paralar verdikten sonra; yetersiz kalması, değişiklik yapmanın mümkün olmaması, aydınlatma için gereksiz boyutlarda bütçeler harcanması, aydınlatmanın yetersiz kalması vs gibi sorunlarınızı ortadan kaldırır. Hatta ilerde isterseniz onu yeniden satışa bile çıkarabilirsiniz.
Siz de hemen bir led tabela edinebilirsiniz.
Kayan yazı ve animasyon seçenekleri ile donatılmış olan düşük enerji sarfiyatlı tabelaları istediğiniz boyutlarda yaptırma şansınız vardır. Siz tabelanıza göre yerinizi ayarlamak yerine tabelanızı sizin istediğiniz yere göre yaptırma şansı büyük bir avantajdır.
P10 panel modüllerinin bir araya gelmesiyle oluşan led tabela en küçük 32*16 Ölçülerinde olmakta ve bu ölçü 640*480 ölçülerine kadar çıkabilmektedir.
Keywords: Led Tabela, Kayan Yazı, P10 Panel


Share on Google Plus

About Anadolu Book