PDKS

PDKS ürünleri, personellerin devamını sağlamak ve onların işe giriş çıkış saatlerinin yanı sıra maaş hesaplamaları, işe geç gelme veya erken çıkma durumlarını, izinli durumlarını, avans gibi pek çok ayrıntıyı sizlere an ve an sunan bir ürün çeşididir. 
Bu nedenden dolayı da hedef kitleler tarafından fazlaca değer görmekte ve alanında da tercih edilen bir ürün olarak ifade edilmektedir. Bizler de
www.perkotek.com ailesi olarak sizlere günümüzün en kullanışlı ve en çok tercih edilen ürün seçeneklerini sunmaktan geri kalmadığımız gibi, bu alanda da kitleler tarafından önem arz edilen ürünleri sağlamaktayız.

Bu ürün tiplerini de farklı kategoriler ve sistemler altında sıralayabiliriz;

Parmak izi okuma sistemi
Yüz tanımlama sistemleri
Kart okuyucu sistemler
İris tanıma sistemi

PDKS ürünleri birinci sınıf kalite ile Perkotek’te!

Birinci sınıf kalite ile sunduğumuz PDKS ürünleri sayesinde artık herhangi bir sorun yaşamadan tüm ürünleri denetleyebilecek ve sistem üzerinden de kontrol etme şanslarına sahip olacaksınız. Ayrıca sizlere an ve an yedeklemeler yapan ve dilediğiniz zaman da sistemi dahili hafızaya aktarmanıza yardımcı olan sistem türleri, bu aşamada herhangi bir veri kaybı durumunu da tamamen ortadan kaldırmaktadır. Bu da temel anlamda sistemleri çok daha kullanışlı bir hale dönüştürme kapsamında da teknik olarak önemli bir üründür.

Her anlamda sizlere Perkotek ailesi olarak kesenize uygun fiyatlandırmalar hususunda ürünler sunmayı ihmal etmemekteyiz. Sizler de bu aşamada bir ürün satın almak ve var olan ürünleri de cüzi rakamlar karşısında değerlendirmek istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçin. Alanında önem arz eden ürünlerin tamamını sunma mahiyetinde çalışan firmamız,

PDKS Ürünleri ile beraber de personellerin sıralı ve düzenli hareket etmesine aracılık etmektedir. Bu ürünlerin tamamı birinci sınıf kalite ile sunulmakla beraber, sizler de var olan iş yeri bölgenizde herhangi bir sıkıntı yaşamadan sistemin farklılıklarından faydalanabileceğiniz gibi, ürünleri de en uzun vadede değerlendirme şanslarına sahip olacaksınız. 5000 ila 50,000 kullanıcı ID’si oluşturma fırsatı veren sistem türü bu alanda Türkiye’nin bir numarasıdır!
Share on Google Plus

About Anadolu Book