Ankara Çanta Tamiri
Çok beğenerek ve isteyerek aldığınız çanta ve valizleriniz yırtıldığında, kulbu koptuğunda, tekerlekleri aşındığında yapmanız gereken tek şey Can Çanta'ya uğramak...


Çantanız ya da valiziniz en kısa sürede eskisi gibi kullanılmaya devam edecek.
Profesyonel şekilde çanta imalatı ve tamiratı yapan Can Çanta çantalarınızı yeniliyor ve tamirini yapıyor.

Fermuar tamiri, kulp tamiri, tekerlek ve tutacak tamiri yapan Özcan Usta, aynı zamanda sizin zevkinize göre seçebileceğiniz spor ve bayan çantaları da imal ediyor.

Her zaman modaya uygun ve her zaman kaliteli üretim yapan usta işinde uzun yıllar deneyim sahibi olmuş ve bu tecrübesini sizlere sunuyor.Ankara'da çanta tamiri yapan nadir ustalar arasında bulunan ustamız her türlü profesyonel teçhizatı ile sizlere eksiksiz bir hizmet sunuyor.Çantam yırtıldı, valizim eskidi, çanta tamiri yaptırmak istiyorum diyenlerin ihtiyaçlarına en hızlı şekilde cevap veren Can Çanta Ulus Konya Sokak'ta sizlere hizmet vermekte ve Pazartesi'den Cumartesi'ye kadar her gün açık. 
Yalnızca Pazar günleri kapalı.Eskiyen valizlerinizi atmak zorunda değilsiniz. Tekerlekli valiz tamiri de mümkün. Gerek diğer aksamları, gerekse tekerlekleri eskisi gibi değiştirilerek kullanıma yeniden hazır oluyor.


Çanta fermuar tamiri, çanta fermuar dikişi de ustamızın yaptığı işler arasındadır.
En profesyonel şekilde çantanızı eskisi gibi tamir edecektir.Ankara Çanta Tamiri'nin merkezi 
Can Çanta İletişim Bilgileri:
0312 309 01 41
0555 554 44 41
Mamak Cad. No:251/B
BİM Karşısı
e-mail: can.canta@hotmail.com

Tamir için geldiğinizde Anadolubook sitesinden geldiğinizi söylerseniz ekstra indirim de sizleri bekliyor olacak...

Share on Google Plus

About Video Fuar