Bronz Baskı Balata


Araç sürücülerinin en çok başını ağrıtan servis sorunu baskı balata sorunudur. Kullanıma ve süresine bağlı olarak baskı balata değişimi kısa ve uzun süre alabilir. Bu tamamen kullanıma bağlıdır. Aracı dengeli bir şekilde kaldırıp durdurmak, vites geçişlerinde dikkatli bir şekilde geçişi sağlamak ve sürtünmeyi en aza indirmek ve bakım zamanlarını çok uzatmamak baskı balata ömrünü etkileyen önemli bir faktördür.
Bronz balata yapımı kullanım tipine göre tercih edilecektir. İki çeşit bronz balata yapılmaktadır. 3 yaprak ve 6 yaprak şeklinde tercih edilebilir.
İnternette araştırma yapanlar çeşitli yorumlarla karşılaşacaklardır. Titreme, debriyaj sertliği ve çeşitli sorunlar yaşadıklarını belirtebilirler. Konuyla ilgili detaylı bilgi ve danışma için bizi arayabilir ve gerekli detaylara ulaşabilirsiniz.

Bronz baskı balata işinde geçirdiğimiz yıllarda edindiğimiz tecrübe ile sizlere en doğrusunu ve en kalitelisini sunmaya hazırız. Baskı balata ciddi bir iştir ve ihmale gelmemektedir. Uzun ömürlü baskı balata için bronz balata tercih ediniz.
 bronz baskı balata istanbul

Genç Oto Bronz Baskı Balata Adres Bilgileri 
Kartal Sanayi Sitesi, 34000 
Kartal, İstanbul
Tel: 0537 274 07 26

Share on Google Plus

About Anadolu Book