İngiltere Vizesi

http://www.globalvize.net/ingiltere-vizesiİngiltere Vizesi En kısa 6 ay süre ile verilen ingiltere turist vizesi, daha sonraki ing,ltere vize başvurusu bir, iki ya da 5 yıllık süre ile de verilmektedir.
İngiltere vizesi birini ziyaret edecekseniz ve özellikle bu kişi ziyaret masraflarınızı ve konaklamanızı karşılıyorsa ingiltere vize başvurusu için bir davetiye mektubu veya kefil olduğuna dair bir mektup gerekmektedir. İngiltere Vizesi Bir mektup sunmadığınız taktirde işlemlerinizde gecikme veya başvurunuzun reddedilmesi söz konusu olabilir. İngiltere Vize Başvurusu İş amaçlı, bir şirketi ziyarete gidiyorsanız, ziyaret edeceğiniz şirketten gidiş nedeninizi açıklayan bir mektup sunmanız gerekmektedir
İngiltere vizesi Schengen vizesinden ayrı olup farklı ingiltere vize başvurusu gerektirmektedir.
ingiltere Vizesi için şahsen başvuru gerekmektedir.
ingiltere vize başvurusu Onlıne olarak form doldurmak gereklidir.
İngiltere Vize ücreti 6 ay turıstık vize işlemi 250 dolar,2 yıllık 680 dolar,5 yıllık 1200 dolar,10 yıllık 1450 dolardır.
İngiltere Vizesi için Gerekli evraklar tarafımıza ulaşdıktan sonra form dolumu yapılır,randevu alınır.Randevu ya şahsen İştirakdan sonra 7 iş gününde sonuçlanır.
İngiltere Vize Başvurusu İstanbul,Ankara,Antep,İzmirden,Bursave Adanadan yapılabilir.
İngiltere Vizesi Davetiye mektubu için belli bir kalıp yoktur. Sponsorunuzun kendi cümleleriyle davetiye mektubunu yazması gerekmektedir. Mektubun davet edilen kişiye yazılması, gidiş nedeni, ne kadar kalınacağı, ve mektubu imzalayan kişi ve/veya müracaatçıyı davet eden kişi ile müracaatçının arasında ki yakınlık derecesinin de belirtilmesi gereklidir. Bu mektupların noter taktikli olması gerekli değildir.
İngiltere Vizesi Davetiyede kişinin neden davet edildiği, kim tarafından davet edildiği, ne kadar ve nerede konaklayacağı açıkça belirtilmesi gerekmektedir.
İngiltere Vizesi Eski pasaportlarınızı sunmanız faydalıdır. Daha önceki pasaportunuzda vizeler ve başka ülkelere giriş çıkışlarınız bulunuyorsa ( Örneğin, İngiltere Vize Başvurusu İngiltere, Schengen, ABD gibi) vize alma olasılığınız yükselecektir.
İngiltere Vizesi Red almanız durumunda İstediğiniz zaman tekrar başvuru yapabilirsiniz. Başvurunuz, o an içinde bulunduğunuz koşullar dahilinde değerlendirilecektir. Ancak son reddinizden bu yana durumunuzda kayda değer bir değişiklik yok ise veya daha önceki ret mektubunuzda belirtilen nedenleri açıklayamıyorsanız, tekrardan reddedilebileceğinizi dikkate alınız. Daha önceden reddedilmiş olmanız, daha sonra yapacağınız başvurunun da reddedileceği anlamına gelmez.
İngiltere Vizesi Turistik başvurularda otel uçak rezervasyonunuz tarafımızca yapılacaktır. İngiltere Vizesi için Daha detaylı bilgi almak için lütfen www.globalvize.net/ingiltere-vizesi adresini ziyaret ediniz.
Share on Google Plus

About Anadolu Book